0

جستجو

عطر مردانه | kokulug 100 ml

4,500,000 تومان

کد کالا:100 ml
مشخصات محصول:
«کوکولوگ بیگ» که با شعار «ترکی عطر» مناسب ترین عطر را برای پوست مردان ترک ارائه می دهد، رایحه های بی نظیر آناتولی را برای شما در هم آمیخته است. عطری که با ماندگاری خود تفاوت هایی را ایجاد می کند و با رایحه خود همه توجه ها را به خود جلب می کند، با عصاره های جیر، چوب صندل، ماهون و ترنج در فرمول خود، فضایی آرام بخش و سنگین می بخشد.
با رایحه گریپ فروت صورتی، نارنگی و رزماری به شما اجازه می دهد تا با موفقیت موضع پر انرژی خود را به بیرون منعکس کنید. “کوکولوگ بیگ” که با طراحی بطری و اثر اسپری پودری خود رایحه را با پوست و لباس شما یکپارچه می کند، با اثری که ساعت ها ماندگاری دارد، بسیار بیشتر از عطرهای معمولی است. این عطر منحصربفرد که به طور کامل توسط عطرسازان محلی طراحی شده است، با رایحه آن الهام گرفته از اصالت کوه های آلتای، گرمای استپ های آسیای مرکزی، قله های کوه های Tanrı و تاریخ معطر آناتولی است.
در حالی که محلی غیرعادی را ارائه می دهد که نشان دهنده خلق و خوی موفق مرد ترک است، اما با مد امروزی نیز سازگار است. کوکولوگ بیگ با رایحه آن در سه نت مختلف در ساعات مختلف روز متفاوت است. پس از فشرده شدن، انرژی شما را با نت های ترنج، گریپ فروت صورتی و نارنگی در سه ساعت اول منعکس می کند، هویت آرام بخش شما با رایحه های پاپایا و رزماری در اواخر روز و آرامش با عصاره های چوب ماهون، چوب صندل و درخت عرعر را در ساعات پایانی روز منعکس می کند. روز. عطر “کوکولوگ بیگ” که در تمام طول روز رایحه ترک را با رایحه های مختلف در سطح بالایی منعکس می کند، عطر ایده آلی است که مانند یک دوست آشنا روی پوست خود احساس خواهید کرد. برای ترک ها، با استفاده از گیاهان گلدار بومی بالکان از آسیا فرموله شده است.” رایحه ای با نت. کوکولوگ بیگ که نشان دهنده ویژگی های بارز مرد ترک است
این عطر علاوه بر مناسب بودن برای انواع پوست افراد جوان، میانسال و مسن دارای رایحه ترکی دائمی بر روی انواع پوست می باشد که نسخه ترکی این عطر 100% اورجینال می باشد. محصولاتی که بسته بندی آن ها باز شده است قابل برگشت نیستند.

Quantity
کد محصول80184557
محصول به سبد خرید شما اضافه شده است