0

جستجو

عطر زنانه | ژادرن Jarden GEP0001

3,910,000 تومان

کد کالا:GEP0001
مشخصات محصول:
برای او و برای او Extrait de Parfum For her & W3 Extrait de Parfum
رایحه ای شیک و با طراوت زنانه. دسته گل پر جنب و جوش و پرشور. با گل گاردنیا و ترنج مقاومت ناپذیر احساسات شما را احیا می کند. در قلب این عطر، رایحه لطیف دسته گل‌های لطیف زنبق و یاس‌های جادویی نهفته است که اصالت مروارید را به همراه دارد. نت های چوب صندل خامه ای، مشک نرم و عنبر به عطر بُعدی بخشیده و آثاری دائمی از خود به جای می گذارند.
رایحه اولیه: گاردنیا، ترنج رایحه قلبی: گل مروارید، یاس رایحه پایه: چوب صندل، مشک نرم، عنبر For him & m2 extrait de parfum
ترکیبی از نت های تازه، گلی و شرقی، رایحه ای جذاب مردانه. هماهنگی منحصر به فرد محتوا با الهام از طبیعت. این ماجراجویی عطر با نت های ترنج، اسطوخودوس و سبز آغاز می شود. در قلب این رایحه گاردنیا از گل ها و زنجبیل از ادویه جات نهفته است. هرچه عمیق تر می شوید، رایحه گرم، خشک و خاکی وتیور با رایحه چوبی کلاسیک چوب صندل و مشک ضروری مخلوط می شود.
رایحه اولیه: ترنج، اسطوخودوس، نت های سبز رایحه قلبی: گاردنیا، زنجبیل رایحه پایه: چوب صندل، وتیور، مشک را با نگه داشتن آن به صورت عمودی اسپری کنید. برای اینکه به شما و طبیعت آسیبی وارد نشود، شرکت ما از استانداردهای IFR (انجمن بین المللی عطرها) پیروی و اجرا می کند. کارشناسان Ifra داده‌های عطر را ارزیابی می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که مواد مورد استفاده در عطر هیچ خطری برای مصرف کننده ندارد، مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط RIFM. تصاویر برای اهداف تبلیغ محصول گرفته شده اند، جعبه حاوی 2 عطر 50 میلی لیتری (در مجموع 100 میلی لیتر) بطری و تزئینات تزئینی است.

Quantity
کد محصول196014769
محصول به سبد خرید شما اضافه شده است