0

جستجو

عطر مردانه | هورمون پاریس HERMON PARIS TYCAS1ICPN170931318189201

5,900,000 تومان

کد کالا:TYCAS1ICPN170931318189201
مشخصات محصول:
MONARCH : مونارچ عطری است تک جنسیتی و بیشتر مورد علاقه آقایان است.
Monarch فقط یک رایحه نیست، بلکه بیانگر یک نگرش و یک سبک زندگی است. این نماد یک لمس قوی، ظریف و افسانه ای است. با هر لمس قدرت و سلطه را منعکس می کند.
این رایحه خاص با انرژی پر جنب و جوش فلفل صورتی در نت های ابتدایی آن، نسیم با طراوت ارس و ظرافت پیچیده بنفشه آغاز می شود.
وقتی به سراغ نت های میانی می روید، Monarch شما را به سفری چشمگیر می برد. احساس نفیس تافی، آغوش گرم دارچین، اسانس آرامش‌بخش اسطوخودوس و حس طراوت‌بخش مریم گلی، هارمونی فوق‌العاده‌ای را در دل عطر ایجاد می‌کند. این یادداشت ها جذابیت کاریزماتیک را به بالا می آورند.
نت‌های پایین یک کاراکتر تکمیل می‌کنند که اثری از خود بر جای می‌گذارد. شیرینی وانیل، نسیم مرموز کهربا و ظرافت جیر باعث شده عطر اثری چشمگیر و فراموش نشدنی از خود به جای بگذارد.
Monarch با انعکاس هویت قوی و پیچیده یک مرد مدرن، امضایی را ایجاد می کند. هدف آن افزودن حسی فراموش نشدنی به هر لحظه با ترکیب مدرنیته آینده‌نگر با انعکاس ردپای عمیق گذشته است.
Monarch طراحی شده است تا سبک منحصر به فرد انسان مدرن را به عنوان نسخه نمادین یک عطر قوی، نجیب و افسانه ای منعکس کند. از گذاشتن نشان و اشراف منحصر به فرد خود با Monarch لذت خواهید برد.

Quantity
کد محصول811031073
محصول به سبد خرید شما اضافه شده است