0

جستجو

ارسال سفارشات

سفارش خود را به چه روش‌هایی می‌توانم تحویل بگیرم؟

در سرتاسر کشور سفارش‌‏ها با پست پیشتاز، ویژه SPS و تیپاکس ارسال می‌‏شوند .

مدت زمان ارسال سفارشات چند روز است؟

تحویل سفارشات ایران ریچ کیدز بسته به نوع برند، بین 3 الی 5 روز کاری پس از تایید سفارش تحویل واحد حمل و نقل می گردد و حداکثر طی 10 روز کاری تحویل مشتری می گردد.
تحویل برندهایی که بیش از 5 روز کاری زمان بر باشد با تماس تلفنی با مشتری هماهنگ می شود.

انواع پرداخت سفارشات به چه شکل است؟

پرداخت فقط به صورت آنلاین و از طریق درگاه اینترنتی قابل انجام می باشد، پس از انجام تراکنش گزارش تایید از طریق ایمیل برای مشتری ارسال می گردد.

هزینه پستی چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه ارسال کلیه سفارشات رایگان می باشد.

آیا می‏‌توانم سفارشی را که تحویل پست داده شده است را رهگیری کنم؟

برای رهگیری سفارشات می‏‌توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله پیشتاز را که پس از تحویل به پست توسط سایت ایران ریچ کیدز به شما ابلاغ شده است را در آدرس زیر وارد کنید:
http://http://newtracking.post.ir

شرایط بازگرداندن و تغییر سایز کالا

استفاده از 3 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر کالای خریداری شده، ایراد، زدگی یا مغایرت داشته باشد.

در صورتی که کارشناسان ما ایراد و یا مغایرت کالا را تایید کنند کلیه هزینه‌های عودت به عهده شرکت بوده و هماهنگی لازم جهت استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و در عرض 3 روز پس از دریافت کالا توسط انبار به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

  •  اگر هنوز سفارش پردازش نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات ایران ریچ کیدز اطلاع داده شود.
  • اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 3 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده و بنا بر نوع و برند کالا تصمیم گیری صورت می پذیرد
  •                     ـ امکان عودت و تغییر سایز برخی برندها میسر نمی باشد.
  •                     ـ امکان عودت و یا تغییر سایز برخی دسته ها ـ نظیر اکسسوری ها، لباس های زیر و … ـ به علت بهداشتی بودن میسر نمی باشد.
  • در صورت دارا بودن شرایط و تایید کارشناس ـ کالا بدون زدگی، بوی عطر، بوی بدن در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد ـ عودت امکان پذیر می باشد.
    پس از تأیید کارشناس و بسته به نوع و وزن آیتم، بابت هزینه های باربری و عودت به ترکیه مبلغی _ بین 15 تا 20 درصد ـ از قیمت آیتم عودتی کسر شده و ما به التفاوت آن به حساب مشتری واریز میگردد، مشتریان گرامی توجه داشته باشند این مبلغ صرفا جهت پوشش هزینه های ارسال از انبار مرکزی ترکیه ـ به ایران و بالعکس بوده و ایران ریچ کیدز از این بابت سودی از مشتریان دریافت نمی کند
    .
  • لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

اگر سایز کالا مناسب نباشد.

– بسته به نوع برند، تغییر سایز کالا در صورتی پذیرفته می‌شود که آیتم خریداری شده تنها تست شده باشد و همچنین سایز مورد نظر مشتری در سایت موجود باشد؛ پس از تأیید کارشناس مبلغ 15% آیتم جهت پوشش هزینه های ارسال مجدد، به حساب شرکت واریز گردد.

مشتریان گرامی توجه داشته باشند این مبلغ صرفا جهت پوشش هزینه های ارسال از انبار ایران به ترکیه و بالعکس بوده و شرکت از این بابت سودی از مشتریان دریافت نمی کند.

مهلت تغییر سایز و عودت

حداکثر زمان برای عودت و تغییر سایز سفارشات

مشتریان گرامی حداکثر تا 3 روز پس از دریافت بسته پستی زمان دارند. لطفا پیش از ارسال بسته هماهنگی لازم با واحد خدمات مشتریان انجام گردد.

چگونه می توانم وضعیت کالای بازگشتی خود را پیگیری نمایم؟

پس از تحویل کالا به پست با واحد خدمات مشتریان ایران ریچ کیدز تماس بگیرید.

در صورت بازگرداندن کالا، مبلغ پرداخت شده چه زمانی و چگونه استرداد می‌شود؟

اگر ایراد، وجود مغایرت رنگ و سایز یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ایران ریچ کیدز برسد، کلیه هزینه‌های عودت به عهده شرکت بوده و هماهنگی لازم جهت استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و حداکثر در عرض 2 روز کاری به حساب مشتری مسترد خواهد شد.
در صورت تأیید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان، سفارش دوباره برای مشتری پس فرستاده خواهد شد، بنابراین پیش از عودت با واحد پشتیبانی هماهنگی لازم انجام گردد.

 

محصول به سبد خرید شما اضافه شده است